KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124151
nr 1512 4151
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 70x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:59:54
500 kr
600 kr
700 kr